НОВИНИ

Вітаємо магістрів з державноi служби з успiшним захистом

Вітаємо магістрів з державноi служби з успiшним захистом випускних квалiфiкацiйних робiт та бажаємо добра, миру, прихильностi долi, вдалого втілення всіх творчих задумів та наснаги в професійному зростанні!

Вітаємо магістрів з державної служби з отриманням дипломів!

Вітаємо магістрів з державної служби з отриманням дипломів! Бажаємо Вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Божого благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енеогії! Нехай Вам щастить у нових звершеннях!

Види Kaizen

Існують два типи Кайдзен, що використовуються у сучасних компаніях: Перший – точковий kaizen, який виникає на місці, негайно, як правило, у межах заводських чи офісних приміщень. Працівник, часто менеджер, помічає проблему в бізнес-процесі. Проблемою може бути що завгодно – від захаращеної робочої станції до неправильного місця продажу, але як тільки проблема буде вказана, негайно вживаються Читати далі…

Урочисті заходи з нагоди вручення дипломів про здобуття вищої освіти за освітнім ступенем «магістр»

Урочисті заходи з нагоди вручення дипломів про здобуття вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» відбудуться 10 січня 2020 року об 11:00 в актовій залі ЧНТУ (вул. Шевченка, 95).