Вітаємо з перемогою у конкурсі “КРАЩИЙ НАУКОВЕЦЬ”

19 травня 2023 року Національний університет «Чернігівська політехніка» в рамках заходів присвячених Дню науки в Україні провів Науковий Ярмарок.

З вітальним словом виступили Голова Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав ЧАУС, начальник Управління освіти і науки України Чернігівської ОДА Юрій МУЗИКА та ректор НУ «Чернігівська політехніка» Олег НОВОМЛИНЕЦЬ.

Напередодні тижня присвяченому науці було підведено підсумки конкурсу «Кращий науковець».

Відповідно до наказу ректора вручено Диплом ІІ ступеня “Кращий науковець НУ “Чернігівська політехніка” – д.е.н., доценту, професору кафедри менеджменту та державної служби ПОПЕЛО Ользі Володимирівні.

Також оголошено Подяку кращому науковцю ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі – д.е.н., професора, завідувача кафедри менеджменту та державної служби БУТКУ Миколі Петровичу.

У рамках Наукового Ярмарку здобувачі вищої освіти та їх керівники презентували актуальні для сьогодення доробки, проводили майстер-класи для учасників та різноманітні інтерактиви.

Під час заходу всі бажаючі мали змогу взяти участь у Благодійному аукціоні.

Загалом вдалось зібрати більше 54 тис. грн. Виручені кошти підуть будуть передані 119-й окремій бригаді ТрО для купівлі тепловізора.

Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

Оставить комментарий

avatar
  Subscribe  
Notify of