• English
  • Українська

Випускники кафедри

Гордістю кафедри є випускниці: Повна С.В., Іванова Н.В., Попело О.В., Мініна О.В., Шадура-Никипорець Н.Т., які після отримання диплому на кафедрі менеджменту ЧНТУ присвятили себе навчанню та вихованню майбутніх фахівців.

Наші  випускники успішно працюють в органах державного управління, науково-дослідних інститутах, торгових компаніях,  очолюють створенні ними приватні підприємства та фірми.

Кислий В.М. – головний спеціаліст відділу гуманітарної освіти та національного виховання департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України, доцент, кандидат економічних наук.      

Плоский К.В. – головний консультант Головної служби з питань гуманітарного розвитку Секретаріату Президента України, кандидат наук з державного управління.

Охріменко Я.В. – начальник відділу зовнішніх відносин та зовнішньо – економічної діяльності Департамент економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації.

Романова А.А.депутат Верховної Ради VIII скликання, член парламентської фракції “Об’єднання «Самопоміч». До того була заступником Чернігівського міського голови.

Бистров В.Є. – секретар Чернігівської міської ради сьомого скликання.

базис

Склярець Д.В. – заступник голови правління з питань розвитку ПАТ «Базис».

ВАТ «БАЗИС» – стабільно працююче підприємство з річним обігом більше 100 млн. грн. Трудовий колектив нараховує більше 370 працівників. «БАЗИС» – один з найбільших платників податків з підприємств торгівлі Чернігівської області. Щороку в розвиток підприємства вкладається 3-4 млн. грн.. За роки своєї діяльності підприємство було відзначено великою кількістю нагород і почесних дипломів.

ВАТ «БАЗИС» займається трьома взаємопов’язаними сферами діяльності: громадське харчування, роздрібна та оптова торгівля продуктами харчування.

ясен

Попело А.В. – голова правління ПАТ «Продовольча компанія «Ясен».

Компанія пропонує продукцію під торговими марками «Ясен» (бакалійні вироби), «Kondissima» (кондитерські вироби) і «Остреч» (мінеральна вода і безалкогольні напої). На виробничих потужностях компанії, що розташовані в м. Чернігові, постійно впроваджуються сучасні технології, поглиблюється диверсифікація виробництва. На його розвиток щорічно спрямовується близько 4 млн. грн. прибутків компанії.

Завдяки високій якості, різноманітним смаковим властивостям і доступним цінам, продукція підприємства користується попитом не тільки в Україні, але і в Росії, Молдові, Грузії, країнах Балтії, США та Ізраїлі.

Підтвердженням високої якості продукції компанії є також численні нагороди – дипломи та медалі, отримані на виставках і дегустаціях харчової продукції в Україні та за її межами.

наша булочка

Коваленко О.В. – директор компанії ТОВ «Наша булочка».

Підприємство ВАТ «Наша булочка» – на ринку вже більше 5 років і спеціалізується на виготовленні хлібобулочних виробів. Продукція підприємства успішно реалізується в супермаркетах і магазинах не тільки нашого міста, але і в багатьох населених пунктах області. Фінансові вкладення сприяють розвитку підприємства, завдяки чому за останні роки підприємство виросло в 2 рази, а асортимент продукції збільшився в десятки раз.

Дробітько І.М. – директор ТОВ «Компанія «Стимул – Інвест». Підприємство   здійснює оптову торгівлю будівельними матеріалами та виробами: металеві двері, вікна, системи опалення. В Україні «Компанія «Стимул – Інвест» є однією з трьох найпотужніших імпортерів сталевих дверей.

В планах розвитку компанії: організація власного виробництва. На відтворення виробничої бази використано більше 2 млн. гривень, залучені іноземні інвестиції.

Бондарчук М. В.  – генеральний директор ПП «Maxima Comp»  м. Коростень Житомирської області. Підприємство надає послуги щодо професійного навчання водіїв, на балансі має власний кінотеатр. Річний обсяг фірми складає 600 тис. грн.  Щороку на розвиток та нарощування виробництва вкладається близько 50 тис.$.

Нагороди: переможець в номінації «Кращий підприємець 2009 року. Гордість міста».

Випускники спеціальності «Менеджмент організацій» успішно здійснюють менеджмент на промислових підприємствах області:

• ВАТ „Чернігівський завод радіоприладів” (ВАТ „ЧеЗаРа”);

• ВАТ “Чернігівбуд”;

• Камвольно-суконна компанія “Чексіл”;

• ВАТ “Чернігівське хімволокно”;

• Корпорація “КОЛВІ”;

• ЗАТ “Чернігівський автозавод”;

• Ладанський завод “ПожМаш”;

• Чернігівська кондитерська фабрика “Стріла”;

• ЗАТ “Чернігівська взуттєва фабрика “Берегиня ”;

• ЗАТ “Сіверянка”;

• ВАТ “Ічнянський молочноконсервний завод”;

• ВАТ “Корюківська фабрика технічних паперів”;

• ЗАТ “Ніжинський консервний комбінат” та багато інших.